دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1396/07/01 استاندار اصفهان در دیدار معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده: جایگاه و نقش زنان به عنوان ستون مستحکم خانواده حساس و کلیدی است
استاندار اصفهان در دیدار معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده: جایگاه و نقش زنان به عنوان ستون مستحکم خانواده حساس و کلیدی است
دکتر رسول زرگرپور در دیدار معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده اظهارداشت: جایگاه و نقش زنان به عنوان ستون مستحکم خانواده در تربیت سرمایه های انسانی حساس و کلیدی است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر رسول زرگرپور در دیدار دکتر معصومه ابتکار معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده، اظهار داشت: جایگاه و نقش زنان به عنوان ستون مستحکم خانواده در تربیت سرمایه های انسانی و نسل پویا، خلاق وکارآمد جامعه حساس و کلیدی است.
استاندار اصفهان با اشاره به ترفیع جایگاه زنان در دولت تدبیر و امید، اظهارداشت: خوشبختانه با تلاش های صورت گرفته در دولت تدبیر و امید جایگاه زنان ارتقا یافته و تفاوتها در بحث های مدیریتی کاهش یافته است.
رسول زرگرپور افزود: استفاده از نقش مهم بانوان در جامعه و بهره گیری از استعداد ها و ظرفیت های ارزشمند آنان می تواند راهکاری مهم برای رفع بخشی از مشکلات موجود جامعه باشد.
دکتر معصومه ابتکار نیز در این دیدار با بیان اینکه تشکل های فعالی در حوزه ی زنان در دولت یازدهم در استان اصفهان شکل گرفته است، اظهارداشت: یکی از مهمترین سیاست های دولت دوازدهم، ارتقای جایگاه زنان در حوزه های مدیریتی و انتصاب بانوان براساس شایسته سالاری است.
ابتکار با بیان اینکه حضور زنان در عرصه های مدیریتی مورد تایید قرار گرفته و به تصویب رسیده است، افزود: درصد بالایی از پست های مدیریتی از این پس در اختیار بانوان قرار خواهد گرفت.
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به جایگاه خانواده به عنوان مأمنی برای زندگی و توسعه پایدار، اظهارداشت: اقتصاد پویا و مقاوم در گرو خانواده سالم است و با خانواده سالم آسیب ها کمتر و پیشرفت ها بیشتر خواهد بود.


92
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal