دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1396/09/05 نشست مدیران کل فن آوری اطلاعات استانداریها
نشست مدیران کل فن آوری اطلاعات استانداریها
 نشست مدیران کل فن آوری اطلاعات استانداری ها روز شنبه 4 آذر در محل وزارت کشور برگزار گردید، که مدیریت فناوری اطلاعات استانداری اصفهان نیز در این نشست، حضور داشتند.
 
 
در این نشست که در راستای توسعه دولت الکترونیک انجام پذیرفت، بر نقش بسیار مهمی که وزارت کشور و استانداریها به واسطه ماموریت هایی که عهده دار آنها هستند در توسعه دولت الکترونیک دارند، تاکید گردید.
مهندس شجاعان، رییس مرکز توسعه الکترونیک و فناوری اطلاعات وزارت کشور در حاشیه این نشست اظهار داشت: 
حوزه توسعه الکترونیک و نقش استانداری ها به عنوان نماینده عالی حاکمیت نقش بی بدیلی است. 
 استانداری های سراسر کشور و حوزه های مرتبط که ادارات فناوری اطلاعات در استان‌ها هستند،باید با سیاست هایی که در سطح ملی در حوزه توسعه الکترونیک اتخاذ میشود، آشنا شوند و سیاست گذاران نیز باید از شرایط اجرا در سطوح استانی مطلع باشند تا بتوانند برنامه ریزی های لازم را انجام دهند. 
رییس مرکز توسعه الکترونیک و فناوری اطلاعات وزارت کشور با بیان اینکه ما مسئولیت مستقیم در حوزه ای که از آن به عنوان دموکراسی الکترونیک مطرح میشود، داریم،اظهار کرد: حوزه مشارکت مردمی،ارتباطات، نظرسنجی و‌ مشارکت احزاب و انتخابات الکترونیک و ...با توسعه دولت الکترونیک هم تسهیل میشود و هم سرعت پیدا میکند و‌هم بهره وری اش افزایش می یابد.
شجاعان گفت: حوزه هایی مانند مدیریت بحران،امور اجتماعی و امنیتی و مباحث مربوط به ثبت و احوال ،نقش و مسئولیت خاصی را برای وزارت کشور در عرصه خدمات الکترونیک پدید آورده اند و ما باید در حوزه دولت الکترونیک ورود جدی داشته باشیم.
وی ادامه داد: به واسطه اینکه دولت الکترونیک یک تغییر در شیوه حکمرانی است و مجموعه استانداری ها و وزارت کشور نقش اصلی و محوری را در این حوزه دا رند، این نشستها و تعاملات مستقیم بین دست اندرکاران و سیاست گذران و آنهایی که زیرساختهای دولت الکترونیک را فراهم میکنند می‌توانند بسیار سازنده باشد.
وی گفت: در این راستا هم این جلسه تشکیل شد و همکاران در رایزنی با مسئولینی که در سطح ملی هستند،نظراتشان را اعلام کردند تا دسته بندی های لازم صورت گیرد و پیگیری شود. 
98
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal