دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/06/25 آیین تکریم و معارفه بخشدار نیاسر برگزار شد
آیین تکریم و معارفه بخشدار نیاسر برگزار شد
آیین تکریم و معارفه بخشدار نیاسر با حضور فرماندار ویژه شهرستان کاشان، معاونین فرمانداری کاشان و مسوولان شهرستانی، صبح روز دوشنبه 25 شهریورماه در مجتمع رفاهی و گردشگری خورشید اردهال برگزار شد.

آیین تکریم و معارفه بخشدار نیاسر با حضور فرماندار ویژه شهرستان کاشان، معاونین فرمانداری کاشان و مسوولان شهرستانی در روز دو شنبه 25 شهریورماه در مجتمع رفاهی و گردشگری خورشید اردهال برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کاشان علی اکبر مرتضایی، فرماندار ویژه کاشان در این آیین از خدمات و زحمات دوران تصدی مسوولیت قطبی به عنوان سرپرست بخشداری نیاسر تقدیر و با اشاره به مشکلات و پاره ای از مسائل اداری آن را نوعی ایثار و از خود گذشتگی دانست.

فرماندار کاشان به گستردگی و تنوع مباحث در بخش نیاسر اشاره کرد و گفت: استقرار امامزاده سلطان علی بن محمد باقر(ع) برای این منطقه همواره منشاء خیر و برکات فراوان بوده است و خدمت در این خطه موجب افتخار و مباهات است.

مرتضایی به توان و پتانسیل منطقه در جذب گردشگران و زائران پرداخت و از ساخت پل در روستاهای چنار، اردهال، غیاث آبادو باریکرسف، بوستان های کودک در روستاها، اخذ اعتبار20میلیارد ریال برای رودخانه مشهد اردهال و افزون بر 25 هزار مترمربع سنگ فرش معابر روستایی به عنوان گوشه ای از اقدامات اخیر نام برد.

وی نوع تصمیم گیری مدیران در توسعه و رشد یک منطقه را عاملی اثرگذار دانست و تصریح کرد: ارتقاء سطح توسعه یافتگی، امنیت و رفاه خواسته به حق مردم این دیار می باشد که می بایست با تلاش مجدانه مدیریت جدید محقق شود.

علی اکبر مرتضایی از برگزاری باشکوه مراسم سنتی و آیینی قالیشویان و انتخابات دوم اسفند ماه به عنوان دو رویداد مهم پیش روی یاد کرد و افزود: پیگیری و نظارت برای ساخت پایگاه انتظامی کوهدشت، استقرار پایگاه اورژانس و پلیس راه، ترمیم محورهای مواصلاتی بین روستایی و بهبود کیفیت آب شرب در برخی روستا های این بخش می بایست در اولویت کاری بخشداری قرار گیرد.

عباسعلی قپانی پور، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان نیز در ادامه به برخی حساسیت ها و همچنین پتانسیل های بالقوه این منطقه پرداخت و گفت: تجربه و کارآزمودگی رضوی به عنوان بخشدار جدید در بهره مندی بیشتر از توان منطقه و گشایش پاره ای از مشکلات این بخش قطعا موثر خواهد بود.

قپانی پور با تاکید بر رعایت نظم و انضباط اداری همکاری بیش از پیش کلیه دستگاه های اجرایی برای برگزاری انتخابات مجلس و مراسم قالیشویان را خواستار شد.

در انتهای این مراسم همراه با تقدیم حکم انتصاب سید حسین رضوی از زحمات و خدمات دوران سرپرستی علیرضا قطبی تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است، عباس رضایی، استاندار اصفهان از طرف وزیر کشور در20 شهریورماه"سید حسین رضوی" را به عنوان بخشدار نیاسر در شهرستان کاشان منصوب کرد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 30
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal