دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/06/25 آیین تکریم و معارفه بخشدار برزک برگزار شد
آیین تکریم و معارفه بخشدار برزک برگزار شد
آیین تکریم و معارفه بخشدار برزک با حضور فرماندار ویژه شهرستان کاشان، معاونین فرمانداری کاشان و مسوولان شهرستانی در روز دوشنبه 25 شهریورماه در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور برزک برگزار شد.

آیین تکریم و معارفه بخشدار برزک با حضور فرماندار ویژه شهرستان کاشان، معاونین فرمانداری کاشان و مسوولان شهرستانی در روز دوشنبه 25 شهریورماه در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور برزک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان کاشان علی اکبر مرتضایی، فرماندار ویژه کاشان در این آیین از خدمات و زحمات دوران مسوولیت رضوی تقدیر کرد و گفت: بر خلاف رویه گذشته که برای تصدی برخی پست های کلیدی  از افراد خارج از مجموعه وزارت کشور استفاده می شود اکنون با رویکرد جدید و با هدف ایجاد انگیزه و اشتیاق و بروز شایستگی های نیروی انسانی، امکان بهره مندی از توان نیروهای جوان و تجربه کاری در داخل مجموعه فراهم آمده است.

فرماندار ویژه کاشان توفیق خدمتگزاری به مردم را در نظام جمهوری اسلامی بسیار ارزشمند دانست و اظهار داشت:باید تمام تلاش و ظرفیت های موجود را برای ارتقاء سطح خدمات به مردم و کسب رضایت حداکثری به کار بگیریم.

 مرتضایی به ظرفیت ویژه این منطقه در تولید دو محصول گل محمدی و شاتوت اشاره و از پیگیری برای تخصص اعتبارات ویژه به دهیاری ها، اجرای بندهای تاخیری و سیل بند، اصلاح شبکه اب شرب روستایی، احداث ساختمان دهیاری روستاهای تجره، آرنجن، مرق و پنداس و ساخت اولین سکوی جمع آوری و انتقال پسماند به عنوان گوشه ای از اقدامات اخیر نام برد.

وی به تشریح پاره ای از مطالبات مردم در بخش برزک پرداخت و گفت: بخشدار جدید می بایست با استفاده از نیروی جوانی و بهره مندی از تمام ظرفیت های منطقه برای پیگیری در جهت تسریع در عملیات اجرایی باند دوم محور کاشان-برزک-ورکان، رفع نواقص و افزایش سطح فعالیت ناحیه صنعتی برزک، احداث سالن های چند منظوره ورزشی، نوسازی ناوگان حمل و نقل روستایی اقدام کند.

فرماندار کاشان در ادامه تاکید کرد تحقق این امور و ایجاد اشتغال پایدار در منطقه مستلزم آن است که مردم و مسئولان دستگاه های اجرایی و عمومی نقش مشارکتی خود را در این زمینه به خوبی ایفا کنند.

در انتهای این مراسم همراه با تقدیم حکم انتصاب سعید قندی از زحمات و خدمات دوران مسوولیت سید حسین رضوی تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است، عباس رضایی، استاندار اصفهان از طرف وزیر کشور در20 شهریورماه"سعید قندی" را به عنوان بخشدار برزک در شهرستان کاشان منصوب کرد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 50
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal